top of page
לימור בנדל_edited_edited.jpg
לימור בנדל לוגו שקוף.png

פנטזיות נועדו להתגשם: איך להעניק לבן הזוג שלך מציצה חלומית?


שני זוגות שפתיים של נשים מלקקות ארטיק בצבעים צהוב אדום כתום

את רוצה להגשים לו את הפנטזיה, אבל לא יודעת איך להתחיל? במדריך הבא אני מסבירה איך לרדת לו עם כמה רעיונות מטריפי חושים. אז תפשילי שרוולים, תכיני את הלשון ותהיי מוכנה לענג אותו במקסימום!


האם ידעתם שסקס אוראלי זו אחת הפנטזיות של גברים ?כן, כן פנטזיה. גברים נשואים שנתבקשו לציין בסקר אנונימי מה היא הפנטזיה המינית שלהם, ציינו שבת הזוג שלהם תעניק להם מין אוראלי... כי היא לא עושה את זה.

מסתבר, שנשים רבות לא מוכנות לענג את בן הזוג שלהם באופן הזה. חלקן מתארות גועל בגלל טעמו של נוזל הזרע שיוצא תוך כדי האקט, חלקן נגעלות בגלל ש"יוצא משם פיפי", חלקן מתארות תחושה של השפלה מעצם האקט וחלקן מפחדות מהאיבר ולא רוצות להתקרב אליו. אישה יקרה, במידה ואת חווה את אחד הקשיים שתיארתי ואת מוכנה לשנות גישה ולהשתנות – זה אפשרי! אבל, רק אם את רוצה... אל תאלצי את עצמך או תכריחי את עצמך למצוץ לו, כי כמו כל דבר בסקס ותשוקה זה צריך לבוא מאהבה, מרצון ומהסכמה הדדית.

בא לך למצוץ לו?

קבלי את כל הטיפים למציצה הכי חלומית, ג'וסית, רטובה וחמה שתגשים לו את הפנטזיה והרבה יותר מזה:


משחק מקדים

משחק מקדים יעזור להקשיח את האיבר ולגרות גם אותו וגם אותך. לטפי את הגבר שלך, תרקדי מולו, נשקי אותו, לקקי לו את תנוכי האוזניים, תפשיטי אותו, תוכלי להפשיט גם את עצמך, לטפי לו את האיבר, שחקי לו באשכים... תעשי לו טיזינג וכשהאיבר מתחיל להראות סימנים שהוא בעניין אפשר להתחיל ללקק אותו בעדינות, בהתגרות, להרטיב את הפה שלך, להרטיב את השרביט שלו עם הלשון החמה שלך ולראות איך הוא מזדקף. אל תכניסי ישר את כל האיבר לפה החם שלך, תני למתח ולגירוי המיני להיבנות!

התבוננות

איזה אושר, עונג וסיפוק את מעניקה לבן הזוג שלך בזמן שאת מוצצת לו. תסתכלי עליו כשהוא נמצא בפה שלך. כמה טוב לו. כמה מדהים זה שהוא סומך עליך עם האיבר המקודש שלו בפיך. חיבור לנתינה מייצר תחושה נפלאה אצל המעניקה ומביא גם אותה לעונג מהפעולה, שלא לדבר על חיזוק האינטימיות שביניכם.

העונג שלך

מתקשה להתחבר לרעיון של עונג שלו? נסי למצוא איך האיבר שלו מענג אותך. התבונני על הפין שלו. לקקי אותו לאט, לאט. חושי את המרקמים השונים באזור. תעמיקי את ההנאה דרך עינוג עצמי כשאת משתמשת במטה הקסם שלו בחלל הפה שלך. תהני מהמסע! כשאת תהני גם הוא יהנה.


תשומת לב לכל חלק בנפרד

שימי לב שבאיבר שלו יש חלקים שונים, שמצריכים תשומת לב נפרדת – האשכים, בסיס האיבר, כל האורך של האיבר, הכיפה ומסביבה. תעניקי מעצמך אהבה לכל אזור ואזור בנפרד ובסופו של דבר לכל השרביט הקסום שלו. המפגשים בין הכיפה לאיבר ובין האיבר לאשכים זה אזורים ארוגניים במיוחד, תשקיעי שם ותראי איך הוא נטרף!


אל תשכחי את הידיים

אמנם זה מדריך שמסביר איך למצוץ לו, אבל זה שאת מוצצת לו לא אומר שאת צריכה לשכוח משאר הגוף שלך או שלו. בזמן שאת מוצצת לו תוכלי גם ללטף, לעסות ולערסל לו את האשכים, לשים את הידיים על שרירי הבטן שלו, לחבק לו את הישבן ולחבוק עם האצבעות את בסיס האיבר. כל מגע בין הידיים שלך לגוף שלו שיגדיל לו עונג מומלץ בחום!


גיוון זו לא מילה גסה

גווני בסוגי המגע בין הפה שלך לאיבר שלו – ליקוקים, ליטופים עם הלשון, מציצה עדינה, מציצת וואקום, נשיקות עם השפתיים, משחקים עם הלשון, מציצה לאורך למטה ולמעלה – תתקדמי בהדרגה ותראי מה יותר נעים לו. את סוג המגע שעושה לו הכי טוב תוכלי להמשיך יותר זמן וגם לחזור ולעשות שוב בהמשך.


מי לא אוהבת מתוק?

בזמן שאת מלקקת את יכולה לשים על האיבר מגוון טעמים שאת אוהבת – כי אין כמו משחקי אוכל לשלהב את התשוקה.

כמה רעיונות מוצלחים: קרמבו, סירופ שוקולד, גרייפרוטינג (השחלת אשכולית אדומה עם חור באמצע על איבר) או מעדן שאת אוהבת.

אל תשכחו בתום העינוג לשטוף את האיבר.

משחקי חם וקר

משחקי חם וקר יגבירו את העונג. לקקי לו את האיבר, נשפי עליו רוח קרירה, שתי מכוס תה חמה, הכניסי את האיבר לפה לכל אורכו, חממי אותו עם הפה החם והרטוב שלך, הוציאי אותו מהפה ונשפי שנית. אין כמו צמרמורת של ההנאה!


עוד 5 טיפים חשובים לפני שאת יוצאת לדרך:

  1. רטוב זה שם המשחק – תדאגי כל הזמן לרטיבות בפה שלך וסביב האיבר כדי להחליק את העניינים ולא לגרום לחיכוך או חספוס יבש ומכאיב.

  2. אל תפחדי להפעיל קצת לחץ על האיבר, הוא עמיד יותר ממה שנדמה לך. החוק היחיד הוא לא לכופף אותו כשהוא זקוף, וכמובן תהיי קשובה לגבר שלך ותראי עד כמה חזק מענג אותו ומה עובר את הגבול.

  3. אל תשתמשי בשיניים! אלא אם הוא אמר לך מפורשות, זה בכל זאת אזור רגיש ונשיכות באזור הזה זה פשוט לא לעניין.

  4. תורידי טבעות ותכשיטים, שעלולים להיתפס באיבר, באשכים או בשערות ולהכאיב.

  5. גזרי ושייפי ציפורניים שלא ישרטו או יכאיבו.


לחיי העצמת העונג,

שלך

לימור בנדל

רוצה ללמוד טיפים רעיונות ותרגילים מעולם הסקסולוגיה, העונג, הטנטרה והטאו, שילוו אותך לשדרוג היכולות שלך כאישה פראית, מפתה, שיודעת ליזום ולהעניק עונג?

יצרתי עבורך הדרכה שתיתן לך את כל זה ועוד
 


להורדת שלל מתנות ייחודיות מלימור לוחצים כאן:
bottom of page