top of page
לימור בנדל_edited_edited.jpg
לימור בנדל לוגו שקוף.png

משחקי שליטה שובבים

בא לכם להכניס משחקי שליטה לחיי הסקס שלכם? יש מגוון מוצרים שתוכלו לקנות – מדרגה של מתחילים, כדי לגשש בעולם משחקי השליטה ועד לדרגה של BDSM למקצוענים. אז עד איזה גבול מתאים לכם לחטוף או להחטיף מכות?


אם אתם מתחילים בעולם משחקי השליטה תקראו את המדריך הזה והוא יעזור לכם להחליק לתוך העולם הזה, אבל אם אתם כבר מומחים ויודעים בדיוק איזה צעצוע בא לכם לקנות למשחק של הערב קפצו לסוף המדריך, שם ממתינים לכם צעצועים שווים.


מה זה BDSM?

BDSM הם ראשי תיבות של:Bondage, Discipline, Dominance and Submission, Sadomasochism ובעברית קשירות, משמעת, שליטה או כניעה וסאדו-מזוכיזם.

אם חלק מהמילים הללו או שכל מה שראיתם בסרטים על משחקי שליטה קצת מפחיד אתכם, אין סיבה לבהלה! BDSM עלול להראות טיפה מאיים במיוחד אם נחשפים לפני שבכלל מתנסים לזוגות מקצועיים שכבר מומחים בתחום, אבל חשוב לדעת שגם בבדס"מ, כמו בכל דבר בחיים בכלל ובסקס בפרט, יש מנעד רחב של משחקי שליטה וכניעה וכל אחד ואחת יכולים לקבוע לעצמם עד כמה הם אוהבים או לא אוהבים משחקים מהסוג הזה, מה מתאים להם ועד איזה גבול מתוך מגוון האפשרויות. הנקודה היא, שזה עולם עצום של אפשרויות, וגם אם ראיתם איזו סצנה של מכות נמרצות עם שוט זה שאתם לא מתחברים לסקס הספציפי הזה לא אומר שאתם לא יכולים להנות ממשחק קליל של נוצה מדליקה ונעימה מכף הרגל ועד הפטמה.


אז איך להיכנס לעולם משחקי השליטה?

יכול להיות שקראתם על BDSM בספר "50 גוונים של אפור", ראיתם את אנג'לינה ג'ולי בסרט "מר וגברת סמית" בבגד ויניל שחור בסצנה המפורסמת או שהתחברתם לצ'אק מהסדרה "מיליארדים" ולאהבתו להיות כנוע, אבל האם אי פעם התנסיתם במשחקי שליטה עצמכם? תנו לי לספר לכם שיש בעולם הזה מלאאאאא כיף, שאתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם כמה עונג וג'וס זה יכול להוסיף לחיי הסקס שלכם.


לפני שמתחילים, חשוב שתדעו שברגע שתתנסו, אתם תשאלו את עצמכם "איך לא עשיתי את זה עד עכשיו?" או שתחליטו שזה לא מתאים לכם, וזה גם בסדר גמור, אבל גיליתי שהרבה אנשים מתעניינים, אבל מפחדים להתנסות וחבל – ובדיוק בשביל זה אני כאן!


יד_נשית_מחזיקה_שוט_עם_אזיק_מסביב_ליד


המדריך: איך להתחיל BDSM?

זה עולם קל להבנה, כל מה שצריך זה להתנסות ולגלות. כמה דברים שיעזרו לכם להתחיל ולהנות:

  • אביזרים של מתחילים: אל תתחילו עם אש וסכינים, תבחרו בדרך יותר מעודנת כמו כיסוי עיניים, אזיקים או נוצה פלאפית.

  • קשירות: קשירות זה יופי של מקום להתחיל בו, תלמדו קצת על קשירות ותתנסו בסוגים שונים.

  • לא חייבים מלא אביזרים: זה שראיתם בסרטים סקס במרתף אפל, שחקנים בלבוש עור שחור מינימלי עם מלא ניטים, מיטת עינויים ושוט לא אומר שחייבים להתחיל ככה או אפילו להגיע לזה אי פעם. תתחילו בקטן, תתנסו ותראו מה אתם אוהבים, עם הזמן וככל שתשלטו יותר בחומר, תצברו אביזרים שונים שיתבלו את משחקי השליטה שלכם.

  • יצירתיות: שם המשחק הוא יצירתיות, השתמשו במילים, בפה, בלשון, בידיים, בשיניים, בציפורניים, בצעיפים, בקרח, בשעווה רותחת – בכל מה שיש לכם בבית ועל הגוף כדי ליצור משחק מעניין.


אתם מתחילים ומחפשים אביזרים למשחקי שליטה שובבים? או שאתם כבר מומחים ויודעים שאתם אוהבים ובדיוק מה אתם אוהבים במשחקי שליטה? קבלו את המוצרים שיהפכו את הסקס שלכם לנועז יותר, נושך יותר, עסיסי יותר ומהנה יותר:


אזיקים דמויי עור, בצבע שחור עם אבזמי מתכת כסופים וגימור חייתי. אזיקים לסקס אלגנטי, רומנטי ונמרי, במיוחד להגשמת פנטזיות של שליטה וכניעה.


משחק מקדים: נוצה נעימה

הריגוש האולטימטיבי למשחק מקדים מושלם. אחד הדברים הכי מדהימים ופשוטים שתוכלו להכניס לחיי האהבה שלכם, שיכניס אתכם לאווירה סקסית במיוחד. לעזוב את הניידים ולהתחבר לפרטנר שלכם לעונג מירבי עם נוכחות חושנית במקסימום מכף רגל דרך איבר המין, הלב ועד ראש.


אהבה קשוחה: מחבט לבבות

מחבט דמוי עור, קשיח ועם לבבות, למשחקי חינוך שמשאירים בכל חבטה סימני לב על הישבן.


במיוחד לטבעונים: קולר דמוי עור

קולר דמוי עור עם סגירת אבזמים ממתכת בשני צבעים אדום ושחור, כולל רצועת הובלה ממתכת עם ידית תואמת.


בטוח, שפוי ובהסכמה הדדית

לפני סיום, מילה על SCC (Safe, Sane and Consensual) – סקס בטוח, שפוי ובהסכמה הדדית. אלו הם שלושה עקרונות יסוד שכל משתתפ/ת BDSM חייב להכיר!

אלו עקרונות שביססו משנות ה-90 בקהילת ה-BDSM שהורחבו בהמשך ל: RACK (Risk Aware Consensual Kink) – סקס קינקי במודעות והסכמה הדדית

PRICK (Personal Responsibility Informed Consensual Kink) – סקס קינקי במודעות, הסכמה הדדית ואחריות אישית.

אני תמיד אומרת ואמשיך להדגיש שסקס ואהבה עושים רק בהסכמה! אז על אחת כמה וכמה בבדס"מ. תזכרו את זה תמיד – לא מכריחים אף אחת ואף אחד לעשות אהבה, זה מעשה שצריך להיות ברצון הדדי והסכמה. אם יש ספק, אין ספק!


אז אם עוד לא יצא לכם לנסות את עולם משחקי השליטה במיטה,

ועכשיו התחלתם להתעניין – צאו לדרך!


אני מעודדת אתכם להתנסות, לחקור ולגלות עולמות חדשים ומסעירים ולחיות בתשוקה!

שלכם,

לימור בנדל


רוצים לחקור עולם שיאפשר לכם להכניס שובבות ומשחקיות לחדר המיטות שלכם?

עולם שמשפר תקשורת מינית ותוכלו לדבר באופן פתוח על הסקס שלכם?


הכנתי לכם הדרכה שבה תלמדו לבטא את הרצונות שלכם בעונג, בצורה מאוד ברורה,

שיאפשר לכם לממש פנטזיות ולעוף עם המיניות שלכם-ן למחוזות משחק ועונג חדשים

 


להורדת שלל מתנות ייחודיות מלימור לוחצים כאן:
Comments


bottom of page