top of page
לימור בנדל_edited_edited.jpg
לימור בנדל לוגו שקוף.png

פנקי את עצמך: עיסוי שדיים לפטמות מאושרות ומיניותהאנרגיה המינית שבפטמות שלך לא נועדה להיות כלואה בחזייה. העניקי לשדיים שלך את החופש שמגיע להם, עם עיסוי מפנק ואוהב לסוף יום ארוך. איך לעסות את השדיים? בעזרת המדריך שכתבתי עבורך: צעד אחר צעד לעיסוי השדיים שלךאחרי יום עבודה מעייף, את חוזרת תשושה, תחשבי כמה כיף יהיה להיכנס הביתה, ודבר ראשון אחרי שסגרת את הדלת - להוריד את החזייה! אנרגיה מינית, שלא נועדה להיות כלואה בתוך בד עם ברזלים, מתעופפת באוויר ביחד עם פטמות חופשיות ומאושרות. בעולם המודרני של היום, נשים הן כבר לא העקרות בית שהיו פעם, ובין העבודה לילדים לחוגים לבעל לחברות, לא ממש נותר זמן להסתובב עם כל החזה בחוץ, חופשי ומאושר.


אז מה בכל זאת אפשר לעשות, אם את לובשת חזייה לאורך שעות רבות ביום?

כולנו חיים היום בשגרת יומיום עמוסה ולחוצה, ובסוף יום שגרתי כזה תשמחי לשמוע שאת יכולה בקלות, בבית שלך, במרחב הפרטי ונעים שלך - לשמח ולפנק את עצמך. כל מה שצריך זה להשקיע כמה דקות בפינוק והעלאת האנרגיה המינית על ידי עיסוי שדיים מפנק ותראי איך כל האנרגיה באוויר משתנה.

תוכלי להעניק לשדיים שלך עיסוי שבועי מפנק, מבריא ומעלה אנרגיה מינית. אפשר לעשות מסז' עצמי או לשתף את הבן הזוג כחלק מהחוויה, כמו שכבר כתבתי, זה יעורר את החשק המיני אז למה לא להמשיך משם היישר לחדר המיטות.


המדריך לעיסוי שדיים: צעד אחר צעד

עיסוי שדיים הוא תרפיוטי ויש לו הרבה יתרונות: שדיים מוצקים ואיזון הורמונלי, שתורמים בכלליות להגברת בריאות השדיים שלך, והכי חשוב – העיסוי מעורר את האנרגיה המינית ומגביר את החיבור שלך לגוף ולמיניות שלך.

מטפלים סינים מאמינים שהחזה הוא למעשה הרחבה, המשך של הלב, בו יש את הרגשות הכי עמוקים של רגשות וכאב במקביל להכלה של הרגש הגדול מכולם: אהבה. הם מאמינים כי רגשות שליליים כמו דימוי עצמי נמוך המגיעים ישירות מהלב, עלולים לגרום לנזק לרקמת השד, בגלל קרבתו הפיזית והרגשית של הלב לחזה. בהתאם, מסז' לרקמת השד העדינה מבוצע כבר מאות שנים על ידי מורי טנטרה בהודו וארצות המזרח.


בחורה מלאה בבגדי סטן לבנים מחזיקה את קצוות הבגד באזור החזהנתחיל בעיסוי...

בחרי מקום או חדר שאת מרגישה בו נוח ונעים, כל מה שאת צריכה זה: את הידיים והחזה שלך, נר בריח נעים וסקסי לאווירה, 5 דקות מהזמן שלך וקצת (או אפילו הרבה) אהבה.

תוכלי להיעזר בשמני מסז' למניעת חיכוך ואי נעימות (חשוב להשתמש בשמן המתאים לרקמה העדינה באזור זה).


שלב 1: ערסול ואום

שחררי את השדיים מהחזייה והחולצה , ותני להם לנשום.

שפשפי את הידיים לחימומן.

ערסלי את השד: הניחי יד אחת מתחת לשד, באופן תומך ומחזיק, ואת השנייה מלמעלה. אמרי אוממממ להרגעת האזור. הרגישי את החום שזורם ומגיע מהידיים והצליל לשדיים ולפטמות שלך. חשבי על החום כאהבה, האהבה שאת מעניקה לגוף הנשי והסקסי שלך.


שלב 2: הקשה ולחיצה

הקישי בעזרת האצבעות בעדינות על החלק העליון של השד להפעלת המערכת הלימפטית וניקוז הרעלים. הרימי את הזרוע והקישי בעדינות בחלק הצידי של הגוף והשד, מהצלעות ועד בית השחי. כעת הרימי קלות את הזרוע ולחצי עם 2 אצבעות עמוק בתוך שקע בית השחי, החזיקי כ-3 שניות ושחררי – חזרי מספר פעמים על לחיצה זו. כעת בצעי פעולות אלו בצד השני. חשוב לזכור, תוך כדי המסז', לנשום ולהירגע.


שלב 3: תנועה

שפשפי שמן בכפות ידייך ואיתן הזיזי את השד במגע עדין, בעזרת הנעת הידיים לכיוונים מנוגדים מעל ומתחת לשד, תוך כדי עיטוף שלו בידייך. אל תשכחי לתת יחס שווה לשד ימין ושד שמאל.

השעני מעט קדימה, ונענעי בעדינות את השדיים למטה ולמעלה , לאט, בעדינות ועם הרבה אהבה. חזרי שוב על התחלת שלב 3, עיטוף השד והזזת העור בכיוונים מנוגדים.


שלב 4: סיום מלא חום ואהבה

לסיום נחזור על התנועות והצלילים של שלב 1. ערסלי את השד ואימרי אוממממ – שלחי אהבה וחום לשדיים שלך.


* שתי הרבה מים אחרי המסז', כדי לשטוף את הנוזלים שהתנקזו מגופך.


השדיים הם אחד מהאיברים הרגישים והעדינים ביותר בגופך הנשי והסקסי. השדיים, והפטמות במיוחד, מהווים את אחד מהמרכזים הנשיים שלך – לרגשות והרגשות, תזונה (לתינוק) והרבה אהבה. הראי להם את האהבה שמגיעה להם עם מסז' מפנק ותראי שהחום והאהבה יחזרו אלייך.

רוצה לחוות חיבור עמוק לעצמך?

להגביר את האהבה העצמית שלך?

לחוות אורגזמה אחרת?

הכנתי עבורך הדרכה שתלמד אותך את זה ועוד
 


להורדת שלל מתנות ייחודיות מלימור לוחצים כאן:
Comments


bottom of page