top of page
לימור בנדל_edited_edited.jpg
לימור בנדל לוגו שקוף.png

טיפים לפות בריאה: 7 טכניקות להתאהבות וחיבור לפות שלךכל הסודות שיהפכו את הפות, או היוני שלך למרחב בריא, טעים וחושני בטירוף. להרגיש צרה, ממגנטת וסקסית כמו שמגיע לך.


למה בכלל להפוך את הפות שלך לבריאה וחושנית?

הדבר הראשון והחשוב הוא שבנות באופן כללי לא מטפחות את מערכות יחסים שלהן עם הפות, היוני שלהן. מתי הן כן מתייחסות אליו? הדיאלוג מתחיל בשלב של תסכול: כשהן לא חוות אורגזמות, כשיש להן דלקות, פטריות או חשק מיני נמוך; כאשר ביום יום, בשגרה, מערכת היחסים שואפת לאפס. אנחנו הנשים צריכות לפתח מערכת יחסים אוהבת עם הפות שלנו, הפות היא המהות הנשית, בתוכו יש את הוואגינה והרחם וכל אלו מהווים את הסנטר שלנו הנשים.

בדיסוננס מוחלט, נשים מצפות שמהפות תגיע תחושת עונג וסיפוק, אך איך זה יתאפשר אם אין מערכת יחסים, אם יש התעלמות מוחלטת מהפות?! הפות או בשמו יוני – היוני הוא מרחב מקודש - וכך יש להתייחס אליו. פיתוח מערכת יחסים אוהבת, אכפתית וקרובה עם היוני שלך.

מה יקרה אז? מערכת יחסים אוהבת וקרובה תביא אותך למקום, שבו את תתחברי לנשיות שלך ברובד הגבוה ביותר מבחינה פיזית, רגשית ואנרגטית.

נשים רבות לא מתחברות לפות מתוך תפיסה חברתית שהיא "מגעילה", בעיקר בעיניי נשים. גברים מנגד, רגילים לראות את הפות הנשי, והנשים הן דווקא אלו המבקרות את איבר המין הנשי. אישה אשר לא מחוברת ליוני שלה, במקום לקרוא לה בשם, פות או יוני, בדרך כלל מכנה אותה בכינויים מרוחקים כמו: "שמה", "בין הרגליים" וכו'. כמובן שהריחוק בינך לפות שלך ישפיע גם על העונג המיני והחיבור שלך למיניות בריאה.


איך תתחברו לפות שלכן בשבעה צעדים?

  1. הכרות: לקחת מראה, להסתכל על הפות היפיפייה שלך בין הרגליים ולהכיר אותה. הפות שלך בנויה משפתיים חיצוניות, שפתיים פנימיות ודגדגן. כשאת לא מגורה היא סגורה, וכשאת חרמנית היא נפתחת ודומה לפרח הלוטוס המהמם. מחקרים בהם צילמו פותות של נשים, גילו שיש 8 סוגים של פותות, ומאוד מומלץ להכיר את הפות שלך, את המראה והמגע שלה ולהתאהב בה. ההכרות היא מחקר שלא במטרה להגיע לאורגזמה, אלא להכרות ובניית מערכת היחסים. אחרי שהבטת, אפשר להרגיש אותה במגע. תוכלי לחקור בפנים בעיסוי, להרגיש את המרקמים, את מיצי האהבה שיוצאים ממך, החמימות, רקמת ה-G – לראות, להרגיש ולהתחבר.

  2. מים, לימון ושאר ירקות: הטעם והריח של הפות תלויים באופן משמעותי בכמות המים שאת שותה. מאוד מומלץ לשתות בערך ליטר וחצי מים ביום, כאשר המים מנקים את הרעלים בגוף. כדי לקחת את הטעמים של הפות שלך צעד אחד קדימה, אפשר לפתוח את הבוקר עם כוס מים חמימה עם לימון. תוך מספר ימים, הפות שלך תהפוך לטעימה ומתוקה בטירוף. כוס מים עם לימון כל בוקר עוזרת לבריאות הגוף, עור הפנים ואפילו לירידה במשקל, ככה שהרווח כפול ומכופל. המים קשורים גם לדלקות בדרכי השתן, דלקות בנרתיק וכו' – כשאת מרגישה שמתחילה דלקת, מאוד מומלץ לקחת חופן פטרוזיליה שטופה, להרתיח בליטר וחצי מים, כשהתמצית הזו מתקררת לשתות אותה במהלך היום. התמצית מונעת ועוזרת במקרה של דלקות. בנוסף, עבור דלקות אפשר לקחת חמוציות ללא סוכר, לשים בכוס מים רתוחים, לשתות כשמתקרר ואף לאכול את החמוציות.

גמילה מתחתוניות ושטיפה אינטימית: תחתוניות זה אחד האסונות לנשים במאה הנוכחית. די עם התחתוניות היומיות! ההפרשות, הריח הרע והדלקות, הן בגלל התחתוניות החד פעמיות האלה. התחתוניות חונקות את הפות ולא נותנות לאוויר להיכנס, אחד הדברים שהורגים את כל הבקטריות זה חמצן וחשוב שהוא יגיע לפות שלך בשביל פלורה טבעית ובריאה. ואפילו אפשר להסתובב בלי תחתונים כשאת בבית.


איך לעשות את הגמילה? קני 10 תחתוני כותנה, שמאפשרים לפות שלך לנשום. קחי איתך תחתונים להחלפה, אפילו 5, לעבודה. כשיש לך הפרשות או הרגשה לא נעימה, החליפי את התחתונים. באופן הדרגתי, לאחר הפסקת השימוש בתחתוניות, אוויר יכנס לאזור וה-PH הבריא יחזור לשרור בפות, כמות ההפרשות תלך ותרד עד שתעלם לגמרי. במשך הזמן תצטרכי להחליף פחות תחתונים ביום, עד שלא תצטרכי להחליף בכלל ותוכלי ללכת עם אותו תחתון מהבוקר ועד הערב. ההפרשות ייעלמו והפות תהפוך למתוקה, בניחוח נעים וללא הפרשות.חצי אבטיח ממנו נשפכים גרגירי רימון  1. מה קורה בזמן מחזור? תחילה חשוב לזכור, שמחזור זה הדבר הכי סטרילי שיוצא מהגוף שלך. הפרשת הדם במחזור היא למעשה הרקמה, הרירית שנוצרה ולא הפכה לעובר. בזמן הווסת קיימות מספר אופציות: א. תחתוניות כותנה: לשים בזמן מחזור בלבד! תחתוניות מבד כותנה, נעימות, שסופגות את הדימום וניתן לכבס במכונת כביסה. ב. גביעוניות = mooncup: הגביעוניות מחליפות את הטמפונים, שמכילים רעלנים ואינם בריאים. הגביעונית מוחדרת לפות, נצמדת לדפנות הנרתיק ואוספת בתוכה את הדם. במשך הזמן תלמדי ותכירי את הגוף והמחזור שלך ותדעי בדיוק מתי לשלוף אותה, לרוקן, לשטוף ולהכניס חזרה. יש תהליך למידה בהתחלה, אך תראי כי בהמשך זה ממש ממכר. ניתן להשתמש בהן גם בלילה. די לשטיפות אינטימיות: לא לשטוף את הפות עם סבונים שישנו בה את רמת ה-PH וישנו את הריח של היוני שלך כמו שהוא, שהגבר שלך אוהב. כל מה שפות צריכה כדי להיות נקייה זה מים בלבד. מעבר לעובדה שזה לא בריא להרבות בשטיפה ולהשתמש בסבונים בנרתיק, מיצי האהבה שלך הן מעיין הנעורים שלך והגבר שלך אוהב לשהות שם והוא אוהב את הריח הטבעי של הפות שלך.

  2. תזונה: מה לא לאכול? סוכר וקמח לבן שמשנים את הטעם של הוואגינה שלך. כל מאכל שמפריש ריח גוף, יפריש גם מהפות ריח בהתאם (חילבה, אמבה ודומיהם). מה כן למשל? בדגים יש אומגה 3 חשובה לבריאות באופן כללי וגם לפות שלך. תזונה בריאה כמו ירקות, פירות ושייקים ירוקים. התזונה הבריאה חשובה לגוף ולנפש שלך ומשפיעה באופן ישיר גם על ריח הפות. לימון, תפוז ופירות הדר עם ויטמין סי נהדרים לריח מטריף מהוואגינה. במקום שוקולד אוכלים תמרים. שקדים ואגוזים יעשו פות טעימה, ריחנית וחושנית.

  3. להוריד את רמת הסטרס: המתח משפיע גם על הפות שלך. ברגע שהחיים מלאי לחץ זה ישפיע על הפות והיא תהיה סגורה ומכווצת, בהתאם אוויר לא ייכנס אליה וזה ייפגע בה מעבר לרמה הפיזית, גם ברמה הרגשית והאנרגטית. חשוב לעשות תהליך עם עצמך ולמצוא רוגע, שיוביל לחיים מאושרים יותר בכל רמה, כולל העונג מאיבר המין שלך.

  4. נשימה: נשימה יכולה לשנות לחלוטין את האנרגיה המינית שלך והחיבור לפות, כמו גם טעם הפות. רוב הנשים נושמות נשימה שטוחה ומוציאות, מומלץ לעשות סשנים של נשימות עמוקות, שמגיעות עד לפות. שאיפת אויר של כ-4 שניות דרך האף, להרגיש שהאוויר מגיע עד ליוני ולהוציא אוויר בשמונה. תוכלי לשים יד על הלב ויד על היוני ולעשות 10 נשימות עמוקות כאלה ביום. לדבר עם הפות שלך, לפתוח איתה בשיחה של ממש: "בוקר טוב, מה שלומך? יוני אהובה שלי" ולהכניס לה את האוויר הדרוש לה באהבה.

  5. חיזוק רצפת אגן: נשים רבות מזניחות את היוני ומגיעות למצבים של צניחת רחם, בריחת שתן ואף מצבים גרועים יותר. שימרו וטפחו את היוני שלכן! ניתן ללכת לפיזיותרפיסטית לחיזוק רצפת אגן, בנוסף תוכלו לתרגל בעזרת ביצת מיאה. את המיאה רוכשים פעם אחת לכל החיים, היא עשויה קריסטל ונקראת גם ביצת ג'ייד. בעזרתה ניתן לעבוד על שרירי רצפת אגן, דימוי גוף, היא עוזרת לנשים ליצירת רטיבות בנרתיק, חיבור ליוני, מעוררת את היוני לאורגזמות ותורמת לפות בריאה, טעימה וחושנית. הביצה תורמת לבריאות, אורגזמות, חילופי אנרגיה עם הגבר שלך, איסוף איברים ונשים בגיל המעבר (גיל הלבלוב) או נשים שחוות יובש בנרתיק מייצרות רטיבות טבעית ווגינלית. להזמנת ביצת מיאה, ביצת ג'ייד, עם הסברים וסרטונים >> כאן

מה לגבי שיער ערווה בפות?

זה מאוד אישי. השיער לא מפריע או גורם לריח. במידה ויש לך הזעה מוגברת המפריעה לך, מומלץ לקצץ את השיער. אין המלצה גורפת בעניין וזה תלוי בך ובהרגשה שלך.


טיפ בונוס: תני שם של כבוד לפות שלך! דוגמאות לשמות לפות: יוני, נסיכה, פרשס, ג'וי, ליליספרי לי על השם שאת בחרת ליוני שלך.


לסיכום, כדי להפוך את הפות שלך לטעימה, צרה, בריאה, חושנית, ממגנטת וסקסית כדאי להשתמש בכל הטיפים. כשתתחילי ליישם אותם, תחווי אורגזמות מטורפות והעונג שלך יוגבר. תתחברי לפות שלך, תפתחי מערכת יחסים קרובה ואוהבת עם היוני שלך והשקיעי בה, כי היא הסנטר והמהות שלך.אם את רוצה לעלות את רמת האינטימיות והקריבה בינך לבין בן זוגך,

ליצור פתיחות ואמון גדולים יותר, לרפא ולשחרר חסמים ותחושות של בושה

הכנתי עבורך הדרכה שבה תוכלי ללמוד את כל זה ועוד הרבה יותר

 


להורדת שלל מתנות ייחודיות מלימור לוחצים כאן:
Comments


bottom of page